Menu
Sepetiniz

MASA & SANDALYE

MASA & SANDALYE

Model: GF 101 Carrera Beyaz
Carrera KoltukMonoblok plastik koltuklarımız, yüksek teknolojik imkanlar ile kaliteli hammaddeden üretilmektedir. Ortopedik yapısı, farklı renk seçenekleri, kuvvetlendirilmiş ayakları ve su barındırmama özelliği ile bahçelerinizde, balkonlarınızda ve her türlü dış mekanda kullanıma uygundur.Prima Ba..
237,95TL
Vergiler Hariç:220,32TL
Model: GF 108 Nuvola Renkli
Nuvola KoltukMonoblok plastik koltuklarımız, yüksek teknolojik imkanlar ile kaliteli hammaddeden üretilmektedir. Ortopedik yapısı, farklı renk seçenekleri, kuvvetlendirilmiş ayakları ve su barındırmama özelliği ile bahçelerinizde, balkonlarınızda ve her türlü dış mekanda kullanıma uygundur.Prima Bah..
231,34TL
Vergiler Hariç:214,20TL
Model: GF 123 Delizia Beyaz
Delizia KoltukMonoblok plastik koltuklarımız, yüksek teknolojik imkanlar ile kaliteli hammaddeden üretilmektedir. Ortopedik yapısı, farklı renk seçenekleri, kuvvetlendirilmiş ayakları ve su barındırmama özelliği ile bahçelerinizde, balkonlarınızda ve her türlü dış mekanda kullanıma uygundur.Prima Ba..
215,98TL
Vergiler Hariç:199,98TL
Model: GF171 Aria Koltuk
GF171 Aria KoltukYüksek arkalıklı çift renkli plastik koltuklarımız, yüksek teknolojik imkanlar ile kaliteli hammaddeden üretilmektedir. Ortopedik yapısı, farklı renk seçenekleri, kuvvetlendirilmiş ayakları ve su barındırmama özelliği ile bahçelerinizde, balkonlarınızda ve her türlü dış mekanda kull..
297,82TL
Vergiler Hariç:275,76TL
Model: GF173 Luna Koltuk
Luna KoltukYüksek arkalıklı monoblok plastik koltuklarımız, yüksek teknolojik imkanlar ile kaliteli hammaddeden üretilmektedir. Ortopedik yapısı, farklı renk seçenekleri, kuvvetlendirilmiş ayakları ve su barındırmama özelliği ile bahçelerinizde, balkonlarınızda ve her türlü dış mekanda kullanıma uyg..
269,24TL
Vergiler Hariç:249,30TL
Model: GF175 Cometa Koltuk
Cometa KoltukYüksek arkalıklı monoblok plastik koltuklarımız, yüksek teknolojik imkanlar ile kaliteli hammaddeden üretilmektedir. Ortopedik yapısı, farklı renk seçenekleri, kuvvetlendirilmiş ayakları ve su barındırmama özelliği ile bahçelerinizde, balkonlarınızda ve her türlü dış mekanda kullanıma u..
286,20TL
Vergiler Hariç:265,00TL
Model: GF177 Pianeta Koltuk
Pianeta KoltukYüksek arkalıklı plastik koltuklarımız, yüksek teknolojik imkanlar ile kaliteli hammaddeden üretilmektedir. Ortopedik yapısı, farklı renk seçenekleri, kuvvetlendirilmiş ayakları ve su barındırmama özelliği ile bahçelerinizde, balkonlarınızda ve her türlü dış mekanda kullanıma uygundur...
283,63TL
Vergiler Hariç:262,62TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)